Diyalog Nedir?

Arapça bir kelime olan sohbetin karşılığı arkadaşlık, yarenlik, konuşma, görüşme ve birlikte oturup söyleşme demektir. Yüzlerce ve binlerce insan ile sohbet edebileceğiniz kaliteli ve lider olan Diyalog Sohbet odalarını tercih etmeniz doğru bir seçenek! sohbet edebileceğiniz ve keyifli zaman geçirebileceğiniz en kaliteli odalara sahip olan diyalog chat ağı içerisinde yeni arkadaşlıklara hemen yelken açın!
Play Store App Store

Sohbet Girişi

Masaüstü üzerinden giriş için mirc indir.

Dilerseniz mobil uygulamamızı indirip bağlanabilirsiniz.

Play Store App Store

Blog Yazıları


Reklam Alanı


Kaliteli Mobil Sohbet Odaları


Kaliteli Mobil Sohbet Odaları

Türkiye’de en çok kullanılan ve kullanılmaya devam eden mobil sohbet siteleri sizlerle. Yüzlerce insanın günlük olarak ziyaret ettiği ve chat yaptığı sitemizden sizler de telefon cihazlarınızla veya tablet gibi cihazlarınızla bağlantı kurabiliyorsunuz. Kaliteli sohbetin adresi Diyalog.net ile mobil chat keyfi artık sizlerle. Telefonunuza program indirmek veya İnternet üzerinden indirmeden bağlantı kurmak için sitemizi ayrıntılı bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. Bu sayede eşsiz sohbet ortamımıza katılım sağlayabilir binlerce kişi ile anında mobil sohbet keyfini çıkartabilirsiniz. Dünya’nın ve Avrupa’nın en çok takip edilen sitesi Diyalog.net ile mobil chat keyfini sürmenin en kolay yolu sitemizi ziyaret etmek ve bu ziyaretinizle giriş bölümünü bularak site içerisine girmek olacaktır.

Mobil Chat Sitesi

mobil sohbet

İnsanların komik sohbetler ve benzeri diyaloglara girdiği ortamımızda sizlerde binlerce kişi ile mobil sohbet imkanından eksiksiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Mobil Sohbet kelimesine hizmet veren hit sitelerden bir tanesine giriş yapmış bulunuyorsunuz arkadaşlar. Sizlere dolu dolu mobil sohbet ettiren ve chat
yaptıran bu sitede beraber takılabilir ve sohbet etme keyfinden faydalanabilirsiniz. Bizler bu yürüttüğümüz yeni projeler ile sizleri bizim aramıza katmaya çalışıyor
ve yeni insanları sohbete dahil etmek istiyoruz.

Böylece irc sunucularında isim duyurmak ve insanların sıklıkla ziyaret edeceği bir platform oluşturmaya çalışıyoruz.
Güzel bir applet ile sizlere kaliteli mobil sohbet sunucusuna girişinizi sağlıyor ve insanlarla vakit geçirmeniz içinde ayrıcalıklı özellikler sunuyoruz bunlar nelerdir
biraz bahsedelim olmaz mı? Biliyorsunuz ki çoğu irc sunucusunda oyun botlarının sorunları ile karşılaşacaksınız buda moralinizi bozacak bir şey haline gelebilir ne yazıkki. Bizlerin amacı sizlerin puanının kaybolmayacağı ve sürekli kayıt altında kalacağı bir bot düzenlemekti ve başardık artık puanlarınızın sıfırlanma veyahut aniden kaybolma gibi bir lüksü yoktur.

Mobil Sohbet Odaları

mobil chat

Sonra başka özelliklerimizi gözden geçirelim sohbet sitemizde birçok özellik mevcuttur bunlardan bir tanesi ise şudur;
Sizler chat yaparken özelinizi kişiye kapata bilir veya sizleri rahatsız eden bir insanı engellemeniz olağandır. Yani insanlar siz istemediği sürece size yazı yazamayacak. Bu birçok irc sunucusunda kullanıcıların istediği ama bir türlü ulaşamadığı özelliklerden bir tanesidir. Ayrıca Mobil sohbet sunucumuzda kamera eklentisi de eklenecektir bunun için zaman kollamakta ve kullanıcımızın yükselmesini beklemekteyiz. Birçok hazırlık yapabiliriz lakin önce kullanıcının memnuniyeti önemlidir. Sizler sevdikçe herkes sevecektir.

Burada haksızlık söz konusu bile değildir. Herkese eşit şekilde davranılır ve emeğinin boşa çıkmasının imkanı yoktur kimseye verdiği emekten ötürü haksızlık sağlanmamaktadır herkes hak ettiğinin daha fazlasını bulduğu bir sunucu olmaktayız ve kullanıcılarımızın canı sıkılmasın diye sürekli gelişmeler yapmakta ve onların bizden istediğini karşılamaktayız sonraya bırakılan hiç bir işimiz yoktur sizlerin istediği ve sizlerin umduğu şeyleri gerçekleştirmek yani kısacası hayallerinizi gerçekleştirmek için bizler bu yola koyulduk ve başarmaktayız da. Dilerseniz dj olabileceğiniz dilerseniz radyo platformuna katılıp radyocu arkadaşlarla Mobil sohbet edebileceğiniz istekler isteyip insanlarla iyi vakitler geçirebileceğiniz ortamı bizler yaptık.

Help olsun, Web olsun bu tip platformlarımız da mevcut yani sizlerin komut öğrene bileceği yada komut biliyorsanız insanlara öğretebileceğiniz bir ortam mevcuttur. Arkadaşlarınızın ve sizlerin zevk alarak arkadaş edinip arkadaş edindireceğiniz ortamı hazırlamaya baş koyduk ve gerçekleştirmekteyiz arkadaşınızı davet edin ve bizimle Mobil sohbet etmeye hemen başlayın bizlerin tek istediği seviyeli bir şekilde Mobil sohbet etmenizdir. Seviyeli insanların daha iyi bir sohbet gerçekleştirdiğini biliyor ve bizleri daha iyi yerlere taşıyacağını biliyor ve buna göre hareket etmeye çalışıyoruz. Diğer sunucuların aksine seviyesiz insanlar ile sunucumuzu doldurup bir takım arayışlar içine girmesine sebep olmak istemiyoruz.

Bir önceki yazımız olan "  " başlıklı makaleyi okumak için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir